płyty fleksograficzne   81 884 37 70

opakowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

technika fleksograficzna naświetlarki UV zakład opakowań drukowych producent suplementów diety aniloksy

Rolflex Kraśnik


Zakład Opakowań Drukowanych ROLFLEX został założony w 1964 r. jako zakład rzemieślniczy wielobranżowy. Początkowo zajmował się świadczeniem usług w zakresie druku opakowań techniką fleksograficzną, między innymi na papierze i folii PP, folii na masło oraz pergaminie, ale z biegiem lat rozwijał się i otwierał nowe działy produkcji. Do wydziału opakować dołączały kolejne przedsięwzięcia: zakład krawiecki, produkcja rożków do lodów, wykonywanie kartonowych pudełek.

W 1993 roku ROLFLEX uzyskał status Zakładu Pracy Chronionej. W tamtych latach zatrudniał ponad 100 osób. Nadchodzące później lata przyniosły duży postęp technologiczny, co w znaczący sposób przyczyniło się do zmniejszenia zatrudnienia. Niebagatelną rolę odegrały również zmiany gospodarcze.

Wyroby ROLFLEXU zawsze charakteryzowały się wysoką jakością, jednakże stale rosnące wymagania odbiorców oraz dbałość kierownictwa firmy o ciągłą poprawę jakości produkowanych wyrobów skłoniły Właściciela Zakładu do podjęcia prac nad opracowaniem wdrożeniem systemu zapewnienia jakości. Na początku 2002 roku ROLFLEX uzyskał certyfikat zgodności systemu jakości z normą PN-ISO 9002:1996.

Abyt zminimalizować negatywne oddziaływanie Zakładu na środowisko i aby wyjść na przeciw oczekiwaniom stron zainteresowanych, Właściciel Zakładu podjął decyzję by wdrożyć w firmie systemu zarządzania środowiskiem. W drugiej połowie roku 2002 przystąpiono do transformacji certyfikowanego systemu jakości na zgodność z wymaganiami nowej normy PN-EN ISO 9001:2001 oraz integrację obu systemów tzn. funkcjonującego systemu jakości i wdrażanego systemu zarządzania środowiskiem. Na początku 2003 roku "ROLFLEX" uzyskał certyfikat zgodności zintegrowanego systemu zarządzania z normą  PN-EN ISO 9001-2001 i PN-EN ISO 14001:1998.

naświetlarki

Certyfikaty:

Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzenia

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzenia